Legend Of Bleach

Tworzymy Historie na nowo !

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Komputery

#1 2014-06-29 18:45:53

Ani

Użytkownik

Zarejestrowany: 2014-06-28
Posty: 10
Punktów :   

moje propy :) (anihilator)

1.Ogarnać exp / skill rate zeby bylo wieksze bedzie grac wiecej osob bo dzis gram i widze online 11 osob z czego 8 na trainach siedzi przez okolo 4/5h i nic nie robia bo mowia ze nie ma sensu expic z takim expem to minus moim zdaniem.

2.dodac spelle np: na 200 lvl -250 lvl

3.Urozmaicic jeszcze gre kilkoma eventami oraz dorobieniem pvp areny np na pvp eventy z roznicami lvlowymi 30-69 / 70-119/ 120 - 174/ itd.

4. dodać buffy profesjom

5. dodac silniejsze questy np na 500-600 lvl na ulepszone zanpaktou np jak jakis zanpa ma 78 atk to dac zanpa ( z wygladem bankai / uwolnienie (shinigami. arrancar)

6.Zrobic pozadny balans klas w ktorym moge osobiscie ci pomoc bo nie jednemu adminowi w tym pomagalem i za kazdym razem dostawalem pochwaly za dobra pomoc oraz zadna osoba nie narzekala nigdy na balans jaki proponowalem bo nie mysle tylko o klasie ktora ja gram jak nie jedna osoba.

7.dodac pare tutorow / moze jakiegos gm do pomocy (oczywiscie ogarniete komendy i ogarnieci ludzie) do pomocy graczom w razie czego lub oczywiscie do robienia ciekawych eventow

8. dodac pare ciekawych bossow / mobow jak aizen  / yourichi

9. dodac profesje ,,aizen / ikkaku / sado / inoue / ishida / gin ichimaru

jak cos wymysle to dopisze tym czasem prosze o wypowiedzi

Ostatnio edytowany przez Ani (2014-06-29 18:49:36)

Offline

 

#2 2014-07-01 23:23:09

Urahara

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2014-07-01
Posty: 9
Punktów :   

Re: moje propy :) (anihilator)

Jestem za, przydał by się większy exp żeby chociaż profki sprawdzić ;p
Więcej profek tez dobry pomysł

Offline

 

#3 2014-07-17 21:01:33

Torishiki

Administrator

Zarejestrowany: 2014-01-01
Posty: 38
Punktów :   

Re: moje propy :) (anihilator)

1. Juz kilka razy exp zostal zmieniany (troche czasu minelo ;x)
2. Moze jakies propozycje co do nazw, jakby to mialo wygladac, czekam na cos co nie bedzie wyciagniete z ******, tylko mialo jakis sens
3. Eventy na okres beta testow ? Chyba nie o to chodzi w betach ;d
4. Niedlugo dojda, juz jest kilka pomyslow, brakuje jeszcze realizacji ;p
5. Bylo w planach, lecz ulepszanie zanpaktou odpada, bedzie co najwyzej quest zeby zrobic z miecza "Zanpaktou" do zanpaktou pod profesje, wtedy tez z bossow bedzie o wiele mniejszy loot do zanpow
6. Podobnie do 1
7. Jakas osoba by sie przydala zeby pomoc z botami i czasem bossy wybic jak ich sie za duzo narobi ;x
8. Nowe moby.. niezbyt ze wzgledu chodziaz by na brak grafik ,ale zawsze mozesz bardziej rozwinac, jakie to by mialy byc (nazwa itd.)
    Nowe bossy czasami dochodza, jeszcze kilkanascie dojdzie
9. Juz z 2 doszly od tamtego czasu i jeszcze kilka dojdzie.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.eps2011.pun.pl www.hetman-wloszczowa.pun.pl www.galactikfootball27.pun.pl www.stomakrakow.pun.pl www.skrunowo.pun.pl