Legend Of Bleach

Tworzymy Historie na nowo !

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Komputery

#1 2014-07-05 03:28:02

Urahara

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2014-07-01
Posty: 9
Punktów :   

Trans,+ pytanko

Siema, last trans od Urahary wygląda tak samo jak przedostatni nie wiem czy to błąd ale proszę o sprawdzenie tego i zmienienie jeśli jest taka możliwość xd
A co do pytania to mógłby mi ktoś wytłumaczyć jak działają zanpaktou czy po prostu maja więcej attaku albo czy dodają jakieś funkcje, jeżeli nie to może jakieś dodać ? np skoro dla każdej postaci są inne bronie to czemu nie wprowadzić czegoś w typie uwolnienie ? np Urahara ma benihime to będzie dla niego czar śpiewaj benihime czy coś w tym stylu i wtedy by się zmieniała bron i dodawała jakieś bonusy, to mogło by być coś w stylu dodatkowego dmg ze jak kogoś uderzysz to by dostawał on dodatkowy dmg coś w stylu zanpa od Toshiro albo po prostu bonusy do skilli, wtedy by się zrobiło trochę bardziej  "cool" i by serw był bardziej upodobniony do mangi / anime xD

i jeszcze coś do wygodniejszej rozgrywki to można dodać automatyczne stackowanie itemkow np mam w bp 1 yen i jak wrzucę do bp w byle jakim miejscu yena z lota to się po prostu stackuje, wygodniej by się po prostu grało i nie traciło tyle czasu na zbieranie itemkow na misje czy coś :d

Offline

 

#2 2014-07-06 00:12:10

Ani

Użytkownik

Zarejestrowany: 2014-06-28
Posty: 10
Punktów :   

Re: Trans,+ pytanko

dawalem juz taki pomysl dotyczacy buffow (nowe transy podczas uzycia buffow) nazwal to ,,sa juz transy bankai wiec po co takie cos" i powiedzial ze moze doda normalne buffy
ale nie wiem jak to bedzie watpie ze doda nowe grafy

Offline

 

#3 2014-07-06 00:25:22

Urahara

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2014-07-01
Posty: 9
Punktów :   

Re: Trans,+ pytanko

hymm tu raczej nie chodziło mi o "buffy" tylko o ulepszanie(uwolnienie) broni na kilka sekund albo kilka hitów, ze jak się bije z zanpa załóżmy po 100 to używasz uwolnienia czyli spella o nazwie np "śpiewaj benihime/nake benihime" i bijesz po 100 i + np 10 i te 10 dmg by miało specjalna animacje pasująca do zanpa. Nowe grafy do tego raczej nie będą potrzebne bo juz są.

I jeszcze co z tym transem od Urahary, nie dostałem żadnej odpowiedzi a i jeszcze Trans Grimmijowa na 245 dodaje jakieś dziwne niebieskie kreski

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.grupaw1.pun.pl www.mmcenter.pun.pl www.pokemongold.pun.pl www.nd.pun.pl www.miniwwe.pun.pl