Legend Of Bleach

Tworzymy Historie na nowo !


#1 2014-07-09 20:22:32

Urahara

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2014-07-01
Posty: 9
Punktów :   

Boty

Siema, a wiec chodzi o boty a można tez ująć ze o administracje przez to ze administracja prawie w ogóle nie zagląda na serwer cały czas ktoś popyla na bocie, Załóżmy chwile temu taki "Zabimaru" expie sobie na shinigami a ten se tam biega przez jakieś 5 min i nagle do mnie pisze ze zajęte, no a ja tam wyjebka i expie dalej po jakiś kolejnych 5 min caly czas bil pojedyncze mobki (tez moje) no to się pytam go czy bot a ten nic no to goniłem go jakieś 5 min na follow i spamiac spellem próbując go zabić, po zabiciu go zalogował się za jakieś 4- 6 min, nie mam żadnych dowodów ale może da się to jakoś sprawdzić.

Drugi powód to gracz o nicku "Ishida", jak wiemy to ishida wyszedł jakieś 2 dni temu o 18 - 19 ? Jak sprawdzałem to ten gracz założył postać o 19 + a o 2 w nocy już miał 350 lvl nie wiem czy jest możliwe wbicie takiego lvl bez bota w tak krótkim czasie. Sprawdzałem to wczoraj o 6 rano jak wstawałem i akurat ten gracz przykul moja uwagę wiec sprawdziłem i pisało ze created 7 pm z czymś a last log in był chyba około 2:20 w nocy, na pewno nie był to błąd bo nawet o tej 6 rano nie było nikogo na serwie tylko ja sam.

Sa tez inne osoby co raz jak patrzysz to maja 150 - 200 lvl a patrzysz za kilka gadzin to już po 300 +

Tym wnioskiem prosił bym o to żeby adminy / gm wbijali częściej na serwa i sprawdzali ludzi

A i tez są często boty na trainach 1 gościu potrafił cały dzień przesiedzieć na trainach z botem, skąd wiem ze miał bota ? np to ze jak go pchałem do pz i później s powrotem pod traina to stal przy nim pół dnia bez bicia go ani bez kicka tez robiłem tak ze pchałem go tak by patrzał się w gore a po 5 m patrzał w dol, łatwy sposób na bota :d

Jeśli żadnemu adminowi nie chce się tego robić to prosił bym żeby przyznali tutora który sprawdzał serwa regularnie i żeby miał komende tylko na kicka i czerwone pisanie :d

@Edit

4 w nocy i gościu "Banushin" do mnie pisze czy pomogę mu ubić bota, i jak się okazało to znowu "Zabimaru"  Banushin może potwierdzić.

Ostatnio edytowany przez Urahara (2014-07-10 04:20:10)

Offline

 

#2 2014-07-11 22:56:05

Kei

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2014-07-11
Posty: 1
Punktów :   

Re: Boty

Najwyrazneij administrator nie wchodzi na  forum

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.pokemongold.pun.pl www.san-andreas.pun.pl www.grupaw1.pun.pl www.miniwwe.pun.pl www.nd.pun.pl