Legend Of Bleach

Tworzymy Historie na nowo !


#1 2014-07-03 02:34:06

Stript

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2014-07-03
Posty: 4
Punktów :   

Kilka pomysłów.

Witam jak wszystkim wiadomo temat został założony do dzielenia się pomysłami odnośnie servera więc nie będę się rozpisywał tylko wymienie moje w punktach.


1.Dodać unikatowe sety z bossów

2.Ulepszyć sagi. Chodzi mi o to, ze nie za bardzo się je opłaca robić bo dają za mało expa a nagrody nie są zbyt ciekawe.

3.Dodać arenę PVP (Jeśli już taka jest to sr.)

3.Postacie jakie by można jeszcze dodać: Ishida, Sado, Inoue, Stark.

5.Jeśli już doszłyby te nowe klasy to wiadomo, że będzie trzeba dodać nowe skille takie jak walka z dystansu no i walka z łapy dla sado. Nazwy tych skilli pozostawiam dla was.

6.Zmienić cały system zanpaktou, nie powinno się go zdobywać z bossów tylko każdy na 1 lv dostałby zwykły miecz który zmieniałby się zależnie od tego w jaki jesteśmy transformie a z bossów wypadały by unikalne sety tak jak napisałem w pkt1.

Offline

 

#2 2014-07-03 03:12:52

Urahara

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2014-07-01
Posty: 9
Punktów :   

Re: Kilka pomysłów.

punkt 5. Łatwo mówić trudniej zrobić "Nazwy tych skilli pozostawiam dla was" no ok nazwę to tam nic ale wygląd spelli itp to już inna bajka, rozumiem jakbyś zaproponował pomoc w robieniu postaci lub spelli ale bez tego mówić "Nazwy tych skilli pozostawiam dla was" to trochę przykre.

punkt 6 to samo, a nawet nie wiem czy takie coś jest możliwe :d

Jeszcze wczoraj doszła nowa postać Grimmijow a tutaj już nowy temat proszący o postacie, cierpliwości admin na pewno ma dużo pomysłów na serwa jak i postacie i pewnie przydała by się pomoc w zrobieniu tego a nie dorzucanie więcej rzeczy do zrobienia. To i tak jest tylko beta wiec Official może wyglądać znacznie inaczej wystarczy trochę cierpliwości

Offline

 

#3 2014-07-03 11:52:24

Stript

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2014-07-03
Posty: 4
Punktów :   

Re: Kilka pomysłów.

Chyba nie do końca wiesz jaki jest przekaz tego tematu na forum .... tutaj ludzie mają podawać swoje pomysły co też zrobiłem a nie robić postacie a pkt 6 jest do wykonania bo grałem już na takim systemie zanpaktou. Wracając do pkt 5 to nie chodziło mi o czary tylko o skille które się trenuje.

Offline

 

#4 2014-07-03 14:22:05

Urahara

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2014-07-01
Posty: 9
Punktów :   

Re: Kilka pomysłów.

aha spoko, co do tych skilli to słyszałem ze jest robione tekkai i kekkai czyli chyba coś w stylu defa :d ale nie wiem czy to prawda, a co do skillow które się trenuje to strength i accuracy już są tylko jakby na to patrzeć to nie ma postaci które z tego korzystają

Offline

 

#5 2014-07-17 20:53:58

Torishiki

Administrator

Zarejestrowany: 2014-01-01
Posty: 38
Punktów :   

Re: Kilka pomysłów.

1. Sa unikatowe itemy. Setow nie bedzie naprzyklad z tego powodu ze np. kazdy shinigami mial chyba takie same spodnie i butki ,jakbys to sobie wyobrazal ;x
2. Sagi beda dodawane, nie dam teraz te co sa do ~300lvl bo te co pozniej dojda beda za trudne
3 (1). Postaram sie dodac
3 (2). Postacie ciagle dochodza.
5. Strenght dla Sado, Accuracy pod dista.
6. Nie ma sensu teraz usuwac wszystkie itemy po to by robic dziesiatki nowych dla profek.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.skrunowo.pun.pl www.hetman-wloszczowa.pun.pl www.stomakrakow.pun.pl www.eps2011.pun.pl www.brodywioskacudow.pun.pl