Legend Of Bleach

Tworzymy Historie na nowo !

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Moda

#1 2014-07-04 16:38:54

Zaraki

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2014-06-27
Posty: 6
Punktów :   

Kilka pomyslow

Nr 1:  Z bossow takich jak Byakuya, Ulq, Rukia itp itd Dropilyby Tokeny. Za Kilka/kilkadziesiąt/setke (zalezy od upodobania adma) Moznaby "kupic" Od specjalnego NPC itemki np: Upgrade, +10% zan na 1h, +10%mlvl etc etc mysle ze ozywiloby to gospodarke gry ktora narazie jest zerowa.

Nr 2: Proponuje wprowadzenie elitek. Na przykladzie Bandita: Norm Badit zalozmy ma 1k hp i bije po 1000 Elite bandit mialby 2k hp i bylby po 1500. Elite mialyby 1% szans na spawn PO zabiciu normalnej wersji potworka. Z nich wypadalaby kasa, itemki te same co z normalnej wersji tylko ze z wiekszym % na loot

Pozdrawiam Zaraki

Offline

 

#2 2014-07-04 16:43:38

 Reider

Użytkownik

Skąd: Stargard
Zarejestrowany: 2014-01-01
Posty: 14
Punktów :   -1 

Re: Kilka pomyslow

1 Pomysł spoko.Przydałoby się coś takiego na serwer, gdyż ożywiłoby to atmosferę i byłoby unikalne.
2 pomysł według mnie się nie nadaje, ponieważ co zrobiłbyś gdyby był Elite Vasto Lorde To już przejebane.Nie ma po co robić też tego z powodu, że loot itemków i tak jest za duży według mnie.
7/10

Pozdrawiam Reider.

Ostatnio edytowany przez Reider (2014-07-04 16:43:53)


Nick W Grze: Reider
Level :          55+
Masz Pytanie Dotyczące Gry ? Nie Wiesz Gdzie Expić ? Zapytaj W Grze Jak Jestem Online, A Odpowiem.Preferuje Game-Chat A Nie PW ^^

Offline

 

#3 2014-07-04 16:49:09

Mayss

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2014-07-04
Posty: 1
Punktów :   

Re: Kilka pomyslow

Ja z kolei jestem całkiem odmiennego zdania niż Reider . Pomysł pierwszy mi się nie podoba , bonusy uzyskiwane dzięki tokenom mogłyby być wykorzystywane do pvp . 10% Zanjutsu u Zaraka bądź 10% Reiryoku u Byakuyi dawałoby jakąś tam przewagę . Za to drugi pomysł jak najbardziej mi się podoba Oczywiście jest to tylko moje zdanie ^^

Offline

 

#4 2014-07-04 18:48:29

Kr3jzoL

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2014-01-11
Posty: 9
Punktów :   

Re: Kilka pomyslow

Pomysły są fajne.
Gospodarkę trzeba ożywić, ponieważ jest 0.
Co do pomysłu numer 1 to można by zrobić tak, że za te tokeny ( xx ilość), gracz będzie miał możliwość teleportowania się na expowisko, gdzie będzie mógł expić przez określony czas. Fajna zapłata, za wolny exp ;D
Pomysł numer 2 nie wnosi dużo do gry, ale czemu nie? Każde urozmaicenie na serwerach Bleach się przydaje, ponieważ nie ma na nich wiele możliwości, a pomysł może okazać się ciekawy

PS. Tori dodaj NPC'ka z meblami i dekoracjami do domków, ponieważ domki są najważniejsze xD. Mogą być grafiki ze zwykłej tibi, ew. jak masz grafika to on sam może coś wymyślić.

@Reider
Loot jest duży bo są beta testy, a na offie loot będzie 1x, więc z takiego elite mogło by się lootać 2x .


Nie wiesz gdzie expić? Masz jakieś pytanie? Potrzebujesz pomocy? Napisz do mnie lub na Game-Chat !! W miarę możliwości pomogę ;]

Betonowe Ciało.

Offline

 

#5 2014-07-17 21:06:59

Torishiki

Administrator

Zarejestrowany: 2014-01-01
Posty: 38
Punktów :   

Re: Kilka pomyslow

1. Postaram sie dodac, jest juz kilka rzeczy ktore moglby sie znalezc w tym sklepiku
2. Niezbyt mi sie podoba ten pomysl, za duzo nie wnosi ,a na dodatek wykonanie tego jest dosyc badziewne.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.bzclan.pun.pl www.vampire-secrets.pun.pl www.firrond.pun.pl www.worldindia.pun.pl www.bolecairsoft.pun.pl